Kevin Jochems was vanmiddag met de tienjarige BWP'er Prada di Costa M (v. Vannan) goed op dreef in het 1.50m in Samorin. Na een barrage met drie deelnemers eindigde het paar op de derde plaats. In de barrage viel er een balk en noteerden ze een tijd van 39,48 seconden. Jochems heeft de merrie sinds november 2023 onder het zadel. In mei waren ze nog succesvol in Hohenkirchen. In een barrage over 1.50m werden ze derde.
Gaetan Joliat gaf in de barrage iedereen het nakijken en streek de overwinning op met de twaalfjarige bij Zangersheide geregistreerde Chelsea Z (v. Chellano Alpha Z). De Zwitser reed de vos razendsnel rond en zijn tijd van 38,95 seconden was genoeg voor de overwinning.
Vingralkova derde
Sara Vingralkova liet ook alle balken liggen met de twaalfjarige BWP’er Naila v’t Merelsnest (v. Kannan). De Tsjechische amazone hield de lei schoon met de merrie en passeerde de eindstreep in 39,85 seconden. Vingralkova brengt Naila v’t Merelsnest sinds september 2023 op internationale wedstrijden uit. Daarvoor werd ze onder andere gereden door Jur Vrieling, Kevin Jochems en Suzanne Tepper.
Bron: Horses.nl

