Vrijdagavond zijn in Langbroek (provincie Utrecht) twee grote paarden aangevallen. Paardenhouder Stal Kuijper is ervan overtuigd dat een wolf de dader is. Een van de paarden heeft bij de aanval ernstige verwondingen opgelopen.
“Wees gewaarschuwd! Een wolf heeft twee grote paarden geprobeerd te doden in Langbroek”, meldt Stal Kuijper. “Whisper vecht voor haar leven met enorm diepe, grote wonden en heel veel pijn. De dierenarts komt de komende vijf dagen naar stal om te monitoren. De komende dagen zijn moker spannend.”
De aanval vond vrijdagavond bij schemer plaats. Het tweede paard geen ernstige verwondingen aan de aanval overhouden. “Cable heeft alleen wonden van scherpe nagels”, aldus Stal Kuijper.

