Grand Prix-amazone Floor Dröge en haar partner Remco Zuidam zijn trotse ouders geworden van Suze Charlotte Maria. Het meisje werd gisteravond geboren en is de derde dochter van het stel.
Floor Dröge leidde Astrid Sollenburg (v. OO Seven) op naar de Grand Prix. Vanwege de babypauze heeft partner Remco Zuidam de twaalfjarige merrie onder het zadel en brengt haar sinds enkele maanden succesvol uit in de Subtop. De gelegenheidscombinatie begon afgelopen januari in de Lichte Tour en komt inmiddels uit in de Zware Tour.
Apetrots
“Suze liet even op zich wachten maar toen het eenmaal begon was ze heel vlot. Met een mooi gewicht van 4350 gram en 53 cm lang is ze klaar om de wereld te veroveren! Emma en Julie zijn apetrots, net als Remco en ik. We zijn compleet gelukkig en gelukkig ook compleet”, meldt de amazone.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl/Facebook
