In de eerste rubriek van vandaag in Parijs bleef de zege in Franse handen. In de direct op tijd rubriek over 1,45 meter wist de Fransman Cédric Angot met de twaalfjarige Saxo de la Cour (v. Tlaloc M) als snelste te finishen.
Het duo noteerde een eindtijd van 55,47 seconden.
Alamo en Aquila
Steve Guerdat had met de KWPN’er Alamo (v. Ukato) 0,35 seconden meer nodig dan Angot en werd tweede. Deze Ukato-zoon komt uit de Barona-stam en heeft als halfzussen Belrose van Niels Nanning en Cariona van Axelle Grossin.
De derde prijs werd eveneens in ontvangst genomen door Aquila HDC, die voorheen in eigendom was van Springpaardenfonds Nederland. Inmiddels vormt de dertienjarige ruin al weer enige tijd een combinatie met Patrice Delaveau. Dit duo finishte in de mooie tijd van 56,56 seconden.
Klik hier voor de uitslag.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

