Graf von Lindenau-Halle wordt gesloten, laatste concours in januari

Graf von Lindenau-Halle wordt gesloten, laatste concours in januari featured image
De Graf von Lindenau-Halle - Foto: Björn Schröder
Het CSI Neustadt-Dosse van 5 tot en met 8 januari 2017 is voorlopig het laatste evenement in de Graf von Lindenau-Halle. De hal wordt namelijk gesloten. De stad Neustadt-Dosse, eigenaar van de hal, ziet geen mogelijkheden om de accommodatie te financieren, zo bericht MAZ-online.  

In 2016 leed de stad Neustadt-Dosse zo’n 100.000 euro verlies op de hal en ook in de voorgaande jaren wer er verlies geleden. Daarom is er besloten om geen evenementen meer te organiseren, behalve het concours in het eerste weekend van januari dat al op de agenda stond.

De hal zal ook niet meer ter beschikking staan aan het Landgestüt Neustadt-Dosse en het Brandenburger stamboek, dat onder andere de Brandenburger hengstenkeuring organiseerde in de hal.

Er wordt op dit moment gezocht naar een oplossing om paardensport- en fokkerijevenementen te kunnen blijven organiseren in de hal. Het stadsbestuur is in gesprek met het bestuur van de stichting Brandenburger Landgestüt.

Bron: MAZ Online

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant