De koetsier moest uitwijken voor een overstekende voetganger. Hierbij gleed het paard uit over de kasseien en bleef bewegingloos op de grond liggen. Omstanders gooiden emmers water over de merrie, waarna ze weer bij kwam.
Volgens het koetsiersbedrijf heeft het paard geen verwondingen overgehouden aan het ongeluk. Dat de hitte een rol speelde, ontkent het bedrijf. Volgens de koetsiers krijgen de paarden na één dag werken twee tot drie dagen rust.
Het gemeenteraadslid Jasper Pillen was toevallig in de buurt tijdens het ongeluk. Het viel hem op dat veel toeschouwers niet te hulp schoten. “Of er nu een mens of een paard valt is het toch niet meer dan logisch dat je hulp biedt. In plaats van het paard te helpen maakten ze liever foto’s”, aldus Pillen.
Bron: Horses / Nieuwsblad.be
