Ever Blue (voorheen Blom’s Evan V, fokkers E. en H. Veenstra uit Nuis) kwam in handen van Munsteg Horses uit Enschede en werd goedgekeurd door het KWPN. Begin dit jaar kwam de helft in handen van H&H Stables van Henri Stegeman en Hilde Woudstra, die hun deel nu aan Rinus Blom hebben verkocht.
“Wij hebben veel vertrouwen in de springkwaliteiten van Ever Blue. Hij sprong hier al meteen fantastisch met onze ruiter Mitchel Sonneveld. Henri kon hem de laatste tijd vanwege een blessure niet zelf rijden en dat was jammer met het oog op de hengstencompetitie”, vertelt Blom. “Veel heeft hij niet gedekt. We hebben hem in eerste instantie dan ook aangekocht als sportpaard.”
Met de aankoop van Ever Blue is Rinus Blom nu niet alleen hoofdsponsor van de Blom KNHS/KWPN hengstencompetitie, maar ook inzender. Dit weekend debuteerden Mitchel Sonneveld en Blom’s Ever Blue bij De Kroo in Nieuw en St.Joostland, wat in een foutloze ronde in het M resulteerde en een zevende prijs.
Bron: Horses / Wendy Scholten

