Maaike Zelvelder valt op in Saumur

Maaike Zelvelder valt op in Saumur featured image
In het Franse Saumur heeft Maaike Zelvelder voor een mooi Nederlands resultaat gezorgd in de klasse dames junioren (CVIJ2*).  Maaike werd in de eerste ronde verdienstelijk vierde en na ronde twee eindigde ze op de zesde plaats in een deelnemersveld met elf jongedames. 

Maaike behoort bij de Nederlandse talenten die in 2015 werden geselecteerd in het Nationale jeugdvoltigeteam van de KNHS. Vorig jaar won ze zilver op het KNHS kampioenschap bij de A junioren.

In Saumur scoorde Maaike Zelvelder 6.310 op de verplichte oefening en kreeg mooie punten (7.072) voor haar kür met haar paard Vidox gelongeerd door Barbera van Essen. Haar totaalscore 6.691 was goed voor de vierde plek op de eerste dag. In de tweede ronde voltigeerde Maaike naar 6.393 en 6.130, totaal 6.262 en goed voor de zesde plek. Eva Rumke behaalde in dezelfde klasse totaalscores van6.204 en 5,719 en werd daarmee voorlaatste.

Patrick van der Craats behaalde bij de verplichte oefeningen in de CVI 1* bij de mannen een score van 4.598 en even later 6.022 voor zijn kür, hetgeen resulteerde in de eindscore van een 5.310 waarmee hij tweede en laatste werd in zijn categorie.

Jesse van As behaalde in de CVI3* met haar verplichte oefeningen een 6,200 en scoorde een 5.043 op de technische test. De kür van Jesse werd beloond met een score van 6.963, hetgeen haar een totaalscore van 6.069 opleverde en een negende plaats.

Klik hier voor de volledige uitslagen

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant