Miljoenenjacht Spruce Meadows live te volgen

Miljoenenjacht Spruce Meadows live te volgen featured image
Scott Brash en Hello Sanctos. Foto: Lynn van Woudenbergh / www.arnd.nl
Scott Brash liet het EK schieten, het winnen van de Rolex Grand Slam op Spruce Meadows in Calgary moet zijn hoogtepunt van het jaar worden. Zondag weten we of de Britse aanvoerder van de wereldranglijst de bonus van 1 miljoen euro weet binnen te slepen. De allesbeslissende wedstrijd is komend weekend live te volgen op Horse & Country TV. 

De CP International van Spruce Meadows in Calgary, Canada, is een van de drie concoursen waar de Rolex Grand Prix wordt verreden. De andere twee worden gehouden in Aken en Genève. Rolex biedt een bonus van 1 miljoen euro aan de ruiter die alle drie de evenementen achter elkaar wint.

De 29-jarige Brash en zijn 13-jarige toppaard Hello Sanctos wonnen in december in Geneve en in mei werd ook GP van Aken door hen gewonnen. Brash verkeert nu dus in de positie om tijdens de “Masters” van Spruce Meadows de Grand Slam te winnen. Het zou de eerste keer zijn dat de Grand Slam bonus moet worden uitgekeerd.

Maar Brash zal moeten strijden voor zijn felbegeerde bonus, want de concurrentie in Calgary is zwaar. Toppers als Beezie Madden, Kent Farrington, Ian Millar, Eric Lamaze, Steve Guerdat, Kevin Staut en de familie Whitaker zullen er alles aan doen om Brash van de overwinning af te houden. Logisch, want het prijzengeld van de CP International Grand Prix van komende zondag is maar liefst 1,5 miljoen dollar.

Voor Nederland zijn Willem Greve, Wout-Jan van der Schans, Henk van de Pol en Vincent Voorn met hun beste paarden naar Calgary gevlogen. Ook zij zullen proberen de komende dagen een greep te doen in de flink gevulde prijzenpot van het prachtige concours in Calgary.

Horse & Country TV zendt de Grand Prix van Spruce Meadows op zondag 13 september om 20.00 uur live uit in Nederland.

Klik hier voor het volledige programma 

Bron: Horses / persbericht

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant