Victory Equestrian inzet vechtscheiding

Victory Equestrian inzet vechtscheiding featured image
Doda de Miranda, hier met Aspen. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Victory Equestrian Sport in Valkenswaard speelt opnieuw een rol in de vechtscheiding van de Braziliaanse springruiter  Doda de Miranda  en de Griekse springamazone Athina Onassis. Miljardair Onassis vroeg in februari 2016 de scheiding aan bij de Belgische rechter en sindsdien zijn de twee in meerdere landen aan het vechten over de voorwaarden.

Doda de Miranda, wiens officiële naam Álvaro Afonso de Miranda Neto is, heeft nu bij de Braziliaanse rechter een aanklacht ingediend tegen zijn ex. Hij wil 10 miljoen euro van haar, vanwege zijn rol in het opbouwen van de Valkenswaardse springstal Victory Equestrian Sport. Doda de Miranda werd al ontheven van zijn functie als ‘Executive Director’ van deze stal. Het bedrijf werd ooit opgericht om de hippische activiteiten van het stel te beheren.

Miljoenenbedrag

De 10 miljoen die Doda de Miranda claimt komt bovenop een bedrag van 1 miljoen per huwelijksjaar dat hij al krijgt dankzij de huwelijkse voorwaarden die hij in 2005 tekende, toen hij met Onassis trouwde. De Braziliaan zegt recht te hebben op het extra bedrag vanwege zijn verdiensten aan prijzengeld en sponsoring en zijn werkzaamheden voor het bedrijf in de afgelopen 6 jaar.

Ook eist Doda de Miranda toegang tot zijn paarden en zijn sportuitrusting. Onassis heeft hem de toegang tot Victory Equity Sport ontzegd en dit ook bij de rechter bekrachtigd gekregen.

 

Bronnen: Epoca.globa.com & bunte.de

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant