Vos en Carat snellen naar winst 1,40 m

Vos en Carat snellen naar winst 1,40 m featured image
Robert Vos - met Carat - winnaar van GP Salland 2013
Op Jumping Amsterdam deed Robert Vos vanmiddag wat hij al zo vaak deed: winnen met Carat in het 1,40 m. Vos leidde de Cardento-zoon naar de eerste internationale springoverwinning op Jumping Amsterdam 2014. De zeer talentvolle Ierse ruiter Bertram Allen werd tweede, gevold door een Nederlands talent: Maureen Bonder.


Robert Vos reed de inmiddels veertienjarige Carat in 55,79 seconden naar de winst in de direct op tijd verreden rubriek. Hij nam al het risico en stootte daarmee als 25e starter de toenmalige nummer één Wout-Jan van der Schans van de koppositie. Van der Schans, die als tweede starter een zeer scherpe tijd neerzette, werd met Zorro (v. Numero Uno) uiteindelijk vierde in 59,27 seconden.

De tweede plek was voor de pas achttienjarige Ier Bertram Allen. Hij reed Montreux-dochter Wild Thing L in 56,21 seconden door de finish. De competitieve Ier zal zuur zijn geweest dat hij richting de laatste oxer zijn tweede afstand moest pakken, want dat kostte hem uiteindelijk de winst. De Nederlandse amazone Maureen Bonder reed haar twaalfjarige Velcaro (Elcaro x Tangelo xx) in 59,03 seconden knap naar de derde plek.

Klik hier voor de resultaten.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant