Balkenhol en Heuberger TSF maken aanspraak op Louisdor Cup

Balkenhol en Heuberger TSF maken aanspraak op Louisdor Cup featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Niet Bordeaux met Eva Möller, maar de Trakehner hengst Heuberger TSF met Annabel Balkenhol won vandaag de inloopproef van de Louisdor-finale. San Remo was met twee nakomelingen op het podium vertegenwoordigd.

De nationale competitie voor jonge Grand Prix-paarden trekt in Duitsland altijd enorm de aandacht. Via selectiewedstrijden kunnen de aankomende Grand Prix-toppers zich voor de finale in de Frankfurter Festhalle kwalificeren.

Annabel Balkenhol kreeg vanmorgen op één na alle juryleden achter zich met Heuberger TSF (76,558%). Op de tweede én de derde plaats eindigden nakomelingen van de Hannoveraanse Sandro Hit-zoon San Remo. Tweede werd Sammy Davis Jr van Dorothee Schneider (75,419%), de derde plaats was voor San Royal van Kathleen Keller (73,558%).

Via Samarant deed Sandro Hit op de vijfde plaats ook nog een duit in het zakje middels Sam’s Ass van Isabel Freese. Bordeaux en Eva Möller eindigden als zevende.

De finale vindt komende zondag plaats.

Uitslag

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant