Landenwedstrijd nog niet beslist, Nederland voorlopig vierde

Landenwedstrijd nog niet beslist, Nederland voorlopig vierde featured image
Brandy Bos met Charming Foret - Foto: Melanie Brevink
Omdat het Europees dressuurkampioenschap voor pony's is stilgelegd door noodweer, is er nog geen definitieve uitslag van de landenwedstrijd bekend. Vooralsnog staat Nederland op de vierde positie, waarbij de beste individuele prestatie werd neergezet door Brandy Bos. Duitsland is al zeker van goud.

De landenwedstrijd werd oorspronkelijk verreden over twee dagen, maar door het slechte weer komen de laatste vijf combinaties pas morgen in de ring.

Groot juryverschil

Aan de leiding gaat de Duitse Jana Lang met Nk Cyrill. Met de Oldenburgse ponyhengst reed ze 75,308% bij elkaar. Haar collega-amazone Lucie-Anouk Baumgürtel volgt op de tweede plaats. De top drie wordt compleet gemaakt door Julia Barbian met Der Kleine König (72.539%).

Dat juryleden het ook bij ponycombinaties hartgrondig oneens kunnen zijn blijkt wel uit haar score, die varieert van 69,872% tot 75,385%.

Nederlandse resultaten

De verschillen zijn heel klein. Marten Luiten sluit de top tien met Movie Star met 71,179%, Met 69.257% zette Micky Schelstraete op Elin’s Noncisdador een keurig resultaat neer. Sam Oudhof kwam met Bodethal’s Kosima tot 69.179%.

Livescoring

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant