De 18-jarige Jill Becks schemerde in een interview door, dat zij de bij diverse stamboeken goedgekeurde hengst Damon Hill volgend jaar in de Grand Prix wil gaan starten. De hengst liep van de zomer een blessure op, maar is inmiddels weer fit verklaard.
Damon Hill werd voorheen door Helen Langehanenberg op Grand Prix-niveau uitgebracht, waar zij vele overwinningen boekten. Het duo won op de Wereldruiterspelen in Caen teamgoud en twee individuele zilveren medailles. Ook pakten zij Olympisch zilver en behaalde ze diverse Duitse titels.
Becks startte de hengst in totaal vijf keer op wedstrijd, waarvan zij viermaal eerste werd en een enkele keer tweede. Het duo kon afgelopen zomer niet deelnemen aan het EK Young Riders vanwege de blessure.
Wanneer Becks en Damon Hill hun Grand Prix-debuut gaan maken, is nog niet bekend.
Bron: St. Georg / Lokalsport

