Geert-Jan Raateland op weg naar selecties

Geert-Jan Raateland op weg naar selecties featured image
TC Beau Deux als vijfjarige
Geert-Jan Raateland gebruikte de subtopwedstrijd in Oud-Gastel zondag als voorbereiding op de selecties van de KNHS indoor kampioenschappen, die over twee weken van start gaan, en kon nu al mooie resultaten boeken. Hij won het ZZ-Zwaar met Crespo RDH en debuteerde in de Prix st. Georges met TC Beau Deux met een fraaie derde plaats.

In het ZZ-Zwaar pakte Geert-Jan Raateland de zege met Crespo RDH (v. Vivaldi) met 69,57%. “Crespo liep een super fijne proef. Alleen voor het binnenkomen en afgroeten kregen we een vijf, dus daar moeten we nog wel op oefenen”, vertelt Raateland enthousiast.

Met TC Beau Deux (v. Ravel) werd hij derde in hun Prix St. Georges-debuut. “Voor haar doen ging ze best goed. In het begin was het best een moeilijk paard, maar de puzzelstukjes beginnen nu op zijn plek te vallen. Ik heb op safe gereden in Oud-Gastel en dat lukte prima, alleen had ik in beide series een misser. Over twee weken start ik met beide paarden in de selecties.”

De overwinning in de Prix st. Georges was voor Jeroen Okkema, die met Armany (v. Jazz) 67,70% neerzette. Yoni de Vette sloot aan met Alonso (v. Olivi) en bleef ruim 3% achter Okkema.

De gecombineerde rubriek Inter I/A/B betekende weer een oranje lint voor Hans van Bedaf en Bond’s Painting (v. OO Seven). Dit keer noteerden ze met hun Inter I-proef 70,46%. Kim Schmid werd tweede in deze rubriek. Zij behaalde met Apart (v. Florencio) een score van 67,68% op Inter B-niveau.

Bekijk hier de uitslagen van het ZZ Zwaar
Bekijk hier de uitslagen van de Prix st. Georges
Bekijk hier de uitslagen van de I/ A/ B

Lees woensdag meer in De Paardenkrant.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant