Habibi DVB liet een nette verrichting zien en ontving van het jurypanel Jose Huberts en Mathie Boomaars 87,40%. “Habibi werd heel netjes voorgesteld en gaf al een mooi gedragen beeld. Wij vonden het een fijne combinatie met veel vermogen tot schakelen”, aldus Huberts.
Tweede werd Maaike Zeeveld-Hamelink met Hummer (v. St. Moritz JR) die 79.20% scoorde. Marie-Jose Calis en de Bretton Woods-nakomeling Haute Couture werden derde met 75.60%. Duval’s Hilton (v. Charmeur) werd door Dinja van Liere met 74.60% naar de vierde plek gereden.
Vijfjarigen
Vorig jaar scoorde Gifted (v. Jazz) onder Lisanne der Nederlanden ook al goed in de Subli wedstrijden en ook dit jaar zijn ze goed van start gegaan. Met 75% kwam de vijfjarigen rubriek in handen van deze combinatie. Met 73% was de tweede plaats voor Annemiek van Venrooij met Blom’s Gatino (v.Apache). Femke de Laat behaalde met PharmaHorse Gigolo K (v.Chippendale) 71,60% waardoor ze derde werd. De proef van Emma van den Hooven met Romanov-zoon Genius werd door jurykoppel Jan Wolfs en Monica Drohm gewaardeerd met 68,80%, goed voor de vierde plek.
De Subli Competitie Jonge Dressuurpaarden bestaat uit 10 selectiewedstrijden. De beste 5 paarden per leeftijdscategorie rijden op 26 januari de finale tijdens Jumping Amsterdam.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl/Persbericht

