Katja Gevers reed zojuist haar Gribaldi-zoon Thriller naar een mooie derde plaats in de Special op het CDI4* van Oldenburg. De eerste twee plaatsen werden bezet door de Duitse combinaties Beatrice Buchwald met Weihegold en Carola Koppelmann met Deveraux B.
Gevers en Thriller scoorden 70.784% met goede punten voor de passage en de wisselseries. Door het Russische jurylid Romanov werd ze zelfs als tweede geplaatst.
Beatrice Buchwald was voor alle juryleden de beste in de Special. Met een percentage van 74.902 won de stalamazone van Isabell Werth op de Oldenburgse merrie Weihegold (v. Don Schufro) overtuigend, ondanks de fout in de wissels om de pas. Eerder won de Duitse ook al de Grand Prix.
Carola Koppelmann reed precies 73% bij elkaar met Devereaux B (v. Dimension), goed voor de tweede plaats. De vierde en vijfde plaats waren ook voor Duitsland. Fabienne Lütkemeier en Sole Mio (v. Show Star) kregen 70.353% en Uta Gräf kwam met Dandelion niet boven de 70% (68.49%).
