Langehanenberg wint ook Special met Damsey

Langehanenberg wint ook Special met Damsey featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Helen Langehanenberg heeft zondag opnieuw een zege geboekt op het Dressuurgala in het Duitse Heroldsberg. In het zadel van haar nieuwe troef Damsey (v. Dressage Royal) won de amazone de Special met 74,039 procent. Een overtuigende zege, waarin Langehanenberg unaniem door alle juryleden op de eerste plek werd gezet. 

De successen beginnen te komen voor de combinatie. Zaterdagavond won het duo ook al de kür op muziek. Eind april bracht Langehanenberg de 14-jarige hengst voor het eerst aan de start van een internationale wedstrijd in Mannheim, en begin deze maand veroverden ze al twee keer een vijfde plaats op het CDI4* in Roosendaal.

De Duitse amazone had gisteren bijna drie procent voorsprong op haar landgenoot Hendrik Lochthowe en de Johnson-zoon Meggle’s Boston (71,235%). Dorothee Schneider reed Fohlenhos Rock’n Rose naar de derde stek met 70,667%.

Bekijk hier de videobeelden van ClipMyHorse

Klik hier voor de volledige uitslag

Bron:Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant