Ga naar hoofdinhoud

Linda Verwaal rijdt naar derde plaats in München

Linda Verwaal
Gisteren werd ze bij haar internationale debuut met Jakari II al tweede in de PSG, vanochtend reed Linda Verwaal in de Intermediaire I naar een knappe derde plek. München levert een mooie start van de internationale carrière van de combinatie op.

De Portugese Maria Caetano won vanochtend met Fenix de Tineo. Ze ontving een gemiddelde score van 70,53%. De Duitse Yeliz Marburg werd met 70,18% tweede in het zadel van Marburg’s Holly.

Juryverschillen

Linda Verwaal reed de Westfaalse Jakari naar 69,526. Ook vandaag was de jury niet unaniem over de combinatie. De jury bij E plaatste haar ruimschoots aan kop, die bij H had er niet meer dan een tiende plaats voor over. De overige drie juryleden rangschikten haar wel als derde rijder. Ook gisteren waren de juryleden het onderling niet eens.

Ook Jessica Leijser kwam voor Nederland aan de start in München vanochtend. Met Winando werd ze achtste, de combinatie scoorde 67,05%. Leijser werd met haar andere paard, Djambalaya, niet geplaatst, zij scoorden 66,29%.

Verwaals tweede paard eindigde onderaan de lijst vanochtend, met deze Schatzmann reed de amazone naar 62,53%.

 

Lees ook: Linda Verwaal: ‘Heerlijk debuut op München International’

Klik hier voor de volledige uitslag

Bron: Paardenkrant – Horses.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.