Lisanne Zoutendijk overtuigend naar titel junioren

Lisanne Zoutendijk overtuigend naar titel junioren featured image
Lisanne Zoutendijk en Kostendrukkers Ringo Star. Foto: Quillemette Kraaikamp
Zojuist heeft Lisanne Zoutendijk in Ermelo op overtuigende wijze de Nederlandse titel bij de junioren gewonnen. Met Kostendrukkers Ringo Star won Lisanne ook de de kür op muziek. Mercedes Verwey verdrong Laura Quint van de zilveren positie na het eerste onderdeel. Quint won uiteindelijk het brons.


Met een score van 75.125% was Lisanne Zoutendijk met Ringo Star (v. Riccione) ook in de kür oppermachtig. Door alle juryleden werd ze met haar foutloze proef unaniem eerste geplaatst. Mercedes Verwey kwam met Oscar-dochter Zarah als laatste in de kür aan start en reed ook een zeer harmonieuze proef die met 72.825% werd beoordeeld. Laura Quint met de KWPN-goedgekeurde Velazquez stond na het eerste onderdeel op de tweede plek, maar de score van 71.30% voor haar kür drong haar terug naar het brons.

Na de tweede plaats in de landenproef was brons op het NK bepaald geen teleurstelling voor Laura Quint. “Super gaaf om hier met een medaille afscheid te kunnen nemen van mijn juniorenperiode!”

De ploeggenoot van Laura op het EK in Vidauban, Mercedes Verwey, was degene die in de finale toch nog langszij kwam. “Dat maakt eigenlijk helemaal niet uit”, vindt Mercedes Verwey. “We hebben samen in een geweldig team gezeten en ik had het zilver net zo goed aan Laura gegund.”

Klik hier voor de uitslag van het NK Junioren.

Klik hier voor de livestream van het NK Dressuur

Bron Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant