Michael Eilberg en Marakov winnen ook kür

Michael Eilberg en Marakov winnen ook kür featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Nadat Michael Eilberg met Marakov de Grand Prix in Keysoe had gewonnen, pakte hij ook de overwinning in de kür op muziek. Daniel Watson was opnieuw tweede achter Eilberg met de KWPN-ruin Amadeus. Bij de junioren was er Nederlands succes op de laatste dag. Nicole Verschoor nam de tweede plaats voor haar rekening in de kür met haar Charmander.

In de Grand Prix kür was Michael Eilberg opnieuw onverslaanbaar. Hij reed de inmiddels zeventienjarige zoon van Rufs naar 73.95%. Daniel Watson verbeterde zich na de Grand Prix waarin hij niet boven de 70% kon uitkomen. In de kür scoorde hij met de Olivi-zoon Amadeus 71.425%. De derde plaats was voor Jacqueline Wing Ying Siu uit Hong Kong. Zij reed de Sandro Hit-merrie Ferrera naar 70.70%.

Half Moon Dynasty

Eilberg reed zijn jonge paard Half Moon Dynasty in de troost Grand Prix ook naar de overwinning. De dochter van Dimaggio is de beoogde opvolger van Eilbergs voormalige succespaard Half Moon Delphi, ook een dochter van Dimaggio.

Verschoor tweede

Nicole Verschoor was de enige Nederlandse op het CDI in Keysoe. Na twee keer een vijfde plaats te hebben gehaald bij de junioren, was het gisteren een tweede in de kür op muziek. Met haar tienjarige Hohenstein-zoon Charmander kreeg ze 72.9% voor de proef wat meteen een persoonlijk record was. De kür werd gewonnen door de Britse Alexandra Hellings en de KWPN’er Uvender V (v. Krack C) met 73.6%.

Klik hier voor de uitslagen.

Bron Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant