Milou Zijlstra en Shanda de Boer lichtpuntjes in Emmeloord

Milou Zijlstra en Shanda de Boer lichtpuntjes in Emmeloord featured image
Foto: Lonneke Ruesink
De subtopwedstrijd in Emmeloord van afgelopen zondag had te kampen met veel afmeldingen, maar de kwaliteit van de combinaties die wel aan de start verschenen viel ook nog eens tegen. Alleen de nummer één en twee in de Intermédiare I, Milou Zijlstra en Shanda de Boer, vielen zeer positief op en staken ruim boven de rest uit.

Beide amazones reden een afgewerkte en vrijwel foutloze proef. Upset (v. Jet Set D) van Milou Zijlstra viel op door zijn taktmatige en sterke draftour. Shanda de Boer en Eastend’s Allstar (v. Tuschinski) lieten mooie pirouettes en zigzagappuyementen zien.

Inde tweede groep van het ZZ-Zwaar gingen de winnaressen naar huis met een score van ruim 64%. De eerste proef kwam op naam van Simone Terpstra en Wenton (v. Gribaldi). Eva van der Linde en Belle Lady Texel (v. Krack C) wonnen de tweede proef. In de eerste groep kwamen de scores net aan de 62%.

Ook de overwinning in de Grand Prix was geen dikke. Het oranje lint hierin was voor Derk Schekkerman en Primeval Ucola (v. Krack C) met ruim 63%.

Bekijk hier alle uitslagen.

Lees woensdag alles over deze subtopwedstrijd in De Paardenkrant.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant