NRPS-hengst Kastel’s Nintendo scoort opnieuw

NRPS-hengst Kastel’s Nintendo scoort opnieuw featured image
Charlotte Jorst, hier met Kastel's Nintendo Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
De bij het NRPS goedgekeurde Kastel's Nintendo (v. Negro) liep vorige week met zijn amazone Charlotte Jorst al de winnende score in de Grand Prix Special op het Adequan Global Dressage Festival in Wellington bij elkaar. In de Grand Prix toonde de combinatie wederom in vorm te zijn door ook deze proef op hun naam te schrijven. 

Jorst kocht in 2013 de Negro-zoon, die destijds in eigendom van Hanni Kasprzak was. Dochter Anna Kasprzak voelde niet de klik met de hengst, waarop werd besloten hem te verkopen. Met diverse aansprekende resultaten lijkt de klik tussen Jorst en Nintendo wel aanwezig te zijn.

Niet op een lijn

Hoewel het jurycorps in Wellington niet helemaal op een lijn zat, vormde dit geen bedreiging voor de eindzege. Alleen de jury bij C zag in de combinatie de winnaars van de dag. De jury bij M was het duo minder gezind en plaatste hen op de zesde plek.

Meeste prijzengeld

Desondanks bleef het paar voor op de Britse Suzan Pape met de bij Hannover goedgekeurde Harmony’s Don Noblesse (v. Dancier). De combinatie maakte vorige maand in Wellington hun debuut in de Zware Tour, en met succes. Het paar heeft tot nu toe op het Global Dressage Festival het meeste prijzengeld bij elkaar weten te rijden. Hun rit werd met 70.880% beoordeeld, waarmee zij het tweede prijzengeld pakten.

Legolas 92

Dawn White – O’Connor, die sinds kort de teugels van Legolas 92 (v. Laomedon) van haar werkgever Steffen Peters heeft overgenomen, werd met 70.560% derde.

Klik hier voor de uitslag.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl/Dressage-news

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant