Peters en Rosamunde ook in kür niet te kloppen

Peters en Rosamunde ook in kür niet te kloppen featured image
Steffen Peters hier met Legolas. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Na de overwinning in de Grand Prix gisteren op het CDI*4 Achleiten in Oostenrijk hebben Steffen Peters en de pas achtjarige Rosamunde zojuist ook de Grand Prix kür gewonnen. Met een score van 80.975% was de Amerikaanse combinatie iedereen de baas. Victoria Max-Theurer werd net als gisteren tweede voor thuispubliek en ook de Zwitserse Marcela Krinke Susmeij eindigde wederom op de derde plaats.

De kür van Max-Theurer met de zeventienjarige Eichendorff werd met 76.325% net iets hoger beloond door de jury dan die van Krinke Susmeij en de veertienjarige Smeyers Molberg. Het Zwitserse duo behaalde 76.275%.

De Amerikaanse Kathleen Raine en Breanna eindigden met 75.500% op de vierde plaats en Zaneta Skowronska uit Polen maakte met de twaalfjarige Mystery de top 5 compleet.

Klik hier voor alle uitslagen.

Bron: Horses

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant