Raateland, Van Lierop en Van der Meer winnen weer

Raateland, Van Lierop en Van der Meer winnen weer featured image
Robin van Lierop met Finja. Foto: Lynn van Woudenbergh / www.arnd.nl
Net als vrijdag ging ook zaterdag de zege in de Lichte Tour van It's All Dressage, op Hippische Centrum De Kroo in Nieuw en Sint Joosland, naar Geert-Jan Raateland. Robin van Lierop zette zijn zegereeks voort in het ZZ-Zwaar en in de Zware Tour was Patrick van der Meer weer onverslaanbaar.

Crespo (v. Vivaldi) en Raateland noteerden zaterdag een score van 70,37% in de Intermédiaire I, waarmee ze ruimschoots de overwinning pakten. Raateland debuteerde daarnaast met Don Bravour RDH (v. Painted Black), de volle broer van KWPN-hengst Bon Bravour, op dit niveau en werd derde met 68,89%. Vrijdag werd de combinatie nog tweede in de Prix St. Georges.
Saskia Mertens en Legend of Loxley (v. Lord Loxley) werden vrijdag nog derde, maar klommen nu op naar de tweede plaats met 69,58%.

Robin van Lierop en Cupido (v. Rhodium) bezetten de vierde plaats met 67,29%. Plaats vijf was voor Koosje Mulders en Rubels-zoon Wim met een score van 66,97%.
De zusjes Nijpjes mochten opstellen op plaats zes en zeven. Jessica noteerde 66,37% met Balorig Z (v. Balougran Z). Daarmee bleef ze Chantal nipt voor, die met Chekavara N (v. Rubiquil) 66,13% behaalde.

Van Lierop en Van der Meer

Robin van Lierop was in het ZZ-Zwaar weer niet te verslaan met met Finja (v. Flatley). Dit keer kwamen ze uit op een score van 70,85%. Patrick van der Meer volgde, op enige afstand, weer op de tweede plaats met Majestic Chinook (v. Vivaldi). De combinatie noteerde nu ruim 68%.
Van der Meer en Zippo (v. Rousseau) waren in de Grand Prix op vrijdag al niet te verslaan en ook nu pakte de combinatie het oranje lint. Dit keer in de Kür op Muziek, die zij afsloten met een score van 74,98%.
Plaats twee was voor Seth Boschman. Met Bon Pasa (v. OO Seven) noteerde hij 72,08%.

Bekijk hier de volledige uitslagen.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant