Tweede plaats voor Visser en Vingino in GP

Tweede plaats voor Visser en Vingino in GP featured image
Tommie Visser, hier met Vingino. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Tommie Visser en Variohippique's Vingino (v. Polansky) konden de eerste positie in de Grand Prix-rubriek van CDI Roosendaal lang vasthouden. Even leek de overwinning in het vizier, totdat de Deen Anders Dahl met Selten HW (v. Sandro Hit) de ring betrad. Met een klein percentageverschil won hij de wedstrijd en werd Visser tweede.

Dahl werd door vier van de vijf juryleden als eerste geplaatst. De ruiter scoorde 72,90%. Visser, die recent nog een Grand Prix-rubriek won, noteerde een percentage van 72,12. Met gemak hield hij Gareth Hughes of afstand. De Brit legde met Don Carissimo (v. Don Crusador) beslag op de derde plaats met 71,10%.

Jeanette Haazen en Dabanos d’O4 (v. Abanos) volgden op de vierde plaats met 70,34%. De top vijf werd afgesloten door Caroline Chew en Tribiani (v. Solos Landtinus).

Bekijk hier de uitslag.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant