Van der Meer: ‘Twijfelen moet je nooit doen’

Van der Meer: ‘Twijfelen moet je nooit doen’ featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
"Ik twijfelde of ik er één eerder of één later zou doen", zegt Patrick van der Meer over die ene fout in zijn Grand Prix-proef, in de galopwissel aan het eind van de diagonaal. "En twijfelen moet je nooit doen."

Het was het enige foutje in een prachtige proef, een geweldige binnenkomer voor Team Oranje. “Ik ben happy! Ik had de score misschien iets hoger verwacht. Voor vergelijkbare proeven heb ik hogere punten behaald.” Van der Meer kreeg 72,40% toebedeeld.

Al is Van der Meer een gelouterde ruiter met olympische ervaring, de Aachener Soers binnen rijden is toch wel een ding. “Dit is inderdaad wel een EK. Dus is er druk. Het is een hele ervaring om hier binnen te rijden. Maar ik ben heel blij met mijn rit.”

Klik hier voor de uitslagen.
Klik hier voor de fotoreportage van Arnd Bronkhorst.

Lees hier alles over EK Aken.

Bron: Horses

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant