Florentine Rootveld is heel blij met de overwinning, die ze met Up Seven (v. OO Seven) in de Prix St. Georges behaalde met 67,37%. “Hij ging echt heel goed en dan winnen op mijn verjaardag, dat was echt het mooiste cadeau”, vertelt de amazone, die zaterdag haar 24e verjaardag vierde in Ermelo, enthousiast.
Theo Hanzon eindigde op de tweede plaats met de Trakehnerhengst Hofrat (v. Gribaldi) met 66,32%. Jessica Leijser, die de laatste tijd zeer constant op niveau presteert, werd derde met Winando (v. Jetset-D) met 65,20%. Sarah van Fessem volgde haar nipt op de vierde plaats met de Riverman-nakomeling Arcadia’s Westenwind. Janneke Punte maakte haar debuut met Verona (v. Weltino) en sloot deze af met een score van 64,41%, wat genoeg was voor de vijfde plaats. De Intermédiaire I kwam op naam van Jan Pieter Weenink, die met Custom Zadel’s Tobias (v. Jazz) 68,42% neerzette na een fraaie proef.
ZZ-Zwaar
Janneke Punte gaf haar concurrentie het nakijken in de klasse ZZ-Zwaar. Met Feinsliebchen (v. Florestan I) won ze beide proeven met 69% en 68,86%. Sarah van Fessem werd derde en tweede met Arcadias Ziron (v. San Remo). Els Langhorst werd tweede in de eerste proef met Wodka Lime (v. Ferro).
