Op het CDI3* Valencia heeft Michael Eilberg vandaag een unanieme zege in de Prix St. Georges behaald. De Bitse topruiter reed de Hannoveraanse hengst Der Designer - die als vijfjarige voor 1,1 miljoen euro verkocht werd op de prestigieuze PSI veiling - met 71,842% naar een unanieme overwinning.
In 2011 werd de in Duitsland goedgekeurde zoon van De Niro geveild aan Russische kopers. In 2013 kreeg Grand Prix-ruiter Eilberg kreeg de hengst onder het zadel en maakte met hem een jaar geleden een internationaal debuut in de Lichte Tour. Eilberg wist met de inmiddels tienjarige hengst vorige week in Valencia zowel de Prix St. George, de Intermédiaire I als de kür op muziek te winnen.
Sarah Millis en Behrouz werden vandaag tweede. De Britse amazone reed de in Nederland aangeschafte United-zoon naar een score van 70,421%. De merrie Sunrise, die eerder onder het zadel liep van Kebie van der Heijden, eindigde met haar huidige eigenaresse Alexa Fairchild met 68,763% als vierde.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

