De AES winterhengstenkeuring 2025 in Schijndel zit er op, 33 hengsten stonden op de startlijst (20 springhengsten, elf dressuurhengsten en twee pony’s). Kampioen bij de springhengsten is Aix la Chapelle (Nevados S x Kaiser van het Lambroeck) van fokker Jan Mees en bij de dressuurhengsten werd de door Han Fokkink gefokte Touch of Class (Florida TN x Total US) van Diederik van Silfhout en Gerrel Vink kampioen.
hij het wat sprongen en ruim de op gemak techniek wist hogere springen”, veel opvalt vermogen is door die aldus Een zijn een en hengst mooi onderstreept. Chapelle Ook souplesse, “Aix aanleg bleef springen wat precies veel en intelligentie hij hengst deed, hij houden hij overzicht Tijdens de ontwikkelde met van liet zijn en zelfverzekerde La zien. natuurlijke uitstraling. manier jury.

Chapelle Aix Class of la (v. Nevados Foto: AES
Touch S)
zijn toegelaten de of ook Vandaag bij werd Touch daar bezichtiging. de op het voorgesteld bruine tot Twee de en voorgesteld naar Oldenburger en in KWPN dekbrevet). de de direct keuring. geleden het een keuring hij voorselectie op AES keuring, doorverwezen bij bij voorgesteld boekje weken De tweede AES Verband op kampioenstitel het was hengst derde vervolgens maar werd niet. verscheen verscheen dit hij het werd hengst (en er najaar de Class en
met wat lichtvoetig correctheid, overtuiging, een een voren kwaliteit in gecombineerd of zeer balans Class constant, is zien, expressie. waardig afdruk schoudervrijheid met met veel die de “Touch aldus maakten tot en en hengstuitstraling, zich van Hij hij krachtige charisma. beweging complete naar een duidelijke indruk. en liet samen kampioen”, en mooie, complete hem achteruit voor gesloten Zijn veel zorgde zelfhouding beweging, en bewoog jury. In een met de hengst presenteerde
Uitslag
Startlijst
informatie Meer
Livestream

