Balous Bellini kampioen keuring ZFDP

Balous Bellini kampioen keuring ZFDP featured image
Balous Bonito Foto: ZFDP
Op de jaarlijkse hengstenkeuring van het Zuid-Duitse stamboek ZFDP in Kreuth kregen zeventien hengsten hun dekbrevet. De Balous Bellini-zoon Balous Bonito werd de kampioen van de keuring. Colany C (v. Cadeau Noir) was het beste dressuurpaard.

In totaal werden negen dressuurpaarden en acht springpaarden voor de dekdienst toegelaten. Van de springhengsten kreeg alleen Balous Bonito een premie. De zoon van Balous Bellini uit een Contello-moeder liet in de eindbeoordeling ook nog alle geprimeerde dressuurpaarden achter zich en kreeg het kampioenslint omgehangen.

Dressuurhengsten

Bij de dressuurhengsten was Colany C (Cadeau Noir x Samenco K) het beste paard. De andere geprimeerde hengsten waren Fidelio Royal (v. For Romance I x Rubin-Royale) en Ehrensache (v. Ehrenstolz x Lauries Crusador xx).

Just Blue

Bij de aangewezen hengsten zat een KWPN’er uit de fokkerij van Team Nijhof. Just Blue is een zoon van Mr. Blue uit een Sandro Boy-moeder. Grootmoeder Valerie bracht ook de hengst Pilothago.

Klik hier voor de uitslagen.

Bron Hengste.equitaris.de/Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant