Helgstrand betaalt 910.000 voor dressuurkampioen

Helgstrand betaalt 910.000 voor dressuurkampioen featured image
De Niro Foto: Jacques Toffi / www.arnd.nl
De veiling van de Oldenburgse hengstenkeuring is vanmiddag succesvol verlopen. Er was één heel bijzondere uitschieter voor een heel bijzonder paard. Andreas Helgstrand betaalde 910.000 euro voor de formidabele kampioen van de dressuurjaargang, een nog naamloze zoon van De Niro.

Hengstenhouder Wilhelm Holkenbrink telde 115.000 neer voor de springkampioen, een zoon van Diarado. De resevekampioen van de springjaargang, een super springende zoon van Cornado, vertrekt voor 110.000 euro naar België, naar Tilman. Gestüt Massener Heide betaalde 220.000 euro voor de reservekampioen van de dressuurjaargang, een zoon van Quaterback.

Een door Merwehoeve De Groot uit Herwijnen gefokte zoon van Bordeaux kwam in Vechta in staatsdienst. De donkerbruine, ter keuring gebracht door Ad Valk, gaat dekken op de Nedersaksische staatsstoeterij in Celle. Voor klanten uit Singapore kocht Rom Vermunt een aantal hengsten, waaronder de geprimeerde zoon van Belissimo (85.000 euro) en een Bordeaux x Florestan (50.000 euro). Gerd Sosath betaalde 100.000 euro voor cat.nr 57, een zoon van Florencio. Een door Piet Crum uit Herveld gefokte zoon van Ampere vertrok voor 42.000 naar Zwitserland.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant