NRPS inhaaldag: drie hengsten door naar examen

NRPS inhaaldag: drie hengsten door naar examen featured image
Toto Pacha met Daniël Mosterdijk. Foto: Sandra Nieuwendijk

Een dressuurhengst en twee springhengsten kwamen donderdag naar Lunteren voor de inhaaldag van het NRPS verrichtingsonderzoek, omdat zij één van de drie reguliere beoordelingen hadden gemist. Het gaat om Toto Pacha (Toto Jr x Charmeur), Daryus van het Poeleind (Dominator 2000 Z x Nabab de Rêve) en Quinicum (Q'Chacco Blue van Essene x Larino). Alle drie mogen door naar het examen.

De drie hengsten lieten zich op de inhaaldag goed lieten zien. Speciaal voor Toto Pacha, die niet aanwezig kon zijn op de derde beoordeling met de testruiters, was gastamazone Emma van den Hooven naar Lunteren gekomen. Haar positieve bevindingen vanuit het zadel waren in lijn met het beeld dat de jury vanaf de grond waarnam.

Examen

Ook deze drie hengsten zijn dus door naar het examen, volgende week op 11 en 12 januari. Dat brengt het totaal aantal deelnemers op 30 (vijftien dressuurpaarden, negen springpaarden en zes ponyhengsten).

Programma examen

Bron: NRPS

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant