De KWPN Online Stallion Auction liep zojuist op zijn eind en kende zijn absolute veilingtopper in de Total McLaren-zoon Thank You. Deze halfbroer van zowel de KWPN-goedgekeurde premiehengst Pride (v. Secret) als de bij diverse Duitse stamboeken gekeurde hengst Toto Gold (v. Glock’s Toto Jr.) ging voor een bedrag van 38.000 euro over de toonbank.
volle You op is die van volgens tweevoudig De De zus de vertrekt Wereldkampioen KWPN hoogste van Prix niveau was. moeder Thank naar amazone bovendien Grand veilingtopper succesvol het tot uit Engeland. Jovian, het van een berichtgeving
11.233 euro Gemiddeld
naar Sezuan-zoon na bedroeg. gemiddelde Tony, op ging moeder door Duitse een 17.000 internationale de volle twee euro bestaat waarvan bod dertien Voor waarvan is springhengsten OLD en de Rumira euro 11.233 Het Rubin werd de de betaald en Grand Romanov, hengst Royal 2023, koper. uit Action. De verkoopprijs Prix-hengsten een een zus bruine Rubin hoogste Glock’s collectie uit van dressuur-
over 10.000 de Nog tweemaal euro
De Pleasure Polien. een Oostenrijk. van halfzus de x springhengsten, vertrekt euro en is euro Zijn voor blijft VDL het Arezzo van WEG-eventer Wesko bedrag 13.000 naar Nalegro-zoon de 11.000 Nederland. een moeder T-Boy voor Een VDL), van twee (New Trefor 1,45m-springpaard in
Bekijk collectie de hier gehele
Horses.nl/KWPN Bron:
Premium artikel
Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.
Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.
Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)
Speciaal actie-abonnement!
Voor €45,95 krijg je drie maanden toegang tot alle digitale edities van De Paardenkrant én alle premium artikelen op Horses.nl. Zo mis je niets van het hengstenkeuringsseizoen 2025-2026.
Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.
Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.