KWPN Online Stallion Auction: 38.000 euro voor Total McLaren-zoon Thank You

KWPN Online Stallion Auction: 38.000 euro voor Total McLaren-zoon Thank You featured image
Cat.nr 520 (Total McLaren x Apache) Foto: Jacquelien van Tartwijk

De KWPN Online Stallion Auction liep zojuist op zijn eind en kende zijn absolute veilingtopper in de Total McLaren-zoon Thank You. Deze halfbroer van zowel de KWPN-goedgekeurde premiehengst Pride (v. Secret) als de bij diverse Duitse stamboeken gekeurde hengst Toto Gold (v. Glock’s Toto Jr.) ging voor een bedrag van 38.000 euro over de toonbank.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Speciaal actie-abonnement!
Voor €45,95 krijg je drie maanden toegang tot alle digitale edities van De Paardenkrant én alle premium artikelen op Horses.nl. Zo mis je niets van het hengstenkeuringsseizoen 2025-2026.

Abonneer direct

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like