Zangersheide 365 Auctions: 22.000 euro voor Chacco-Blue x Carthago Z

Zangersheide 365 Auctions: 22.000 euro voor Chacco-Blue x Carthago Z featured image
Chaplin vd Berghoeve Z (v. Chacco-Blue). Foto: Zangersheide 365 Auctions

Op de online veiling Zangersheide 365 kwam een collectie van twaalf paarden onder de hamer. Veilingtopper van deze ‘The Free Jumpers’ was de driejarige hengst Chaplin vd Berghoeve Z (Chacco-Blue uit hengstenmoeder Baluka Hero v. Carthago Z). Deze volle broer van de in Westfalen goedgekeurde Chacco van de Berghoeve Z werd afgeslagen voor 22.000 euro en gaat naar Venezuela.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Speciaal actie-abonnement!
Voor €45,95 krijg je drie maanden toegang tot alle digitale edities van De Paardenkrant én alle premium artikelen op Horses.nl. Zo mis je niets van het hengstenkeuringsseizoen 2025-2026.

Abonneer direct

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like