Op de online veiling Zangersheide 365 kwam een collectie van twaalf paarden onder de hamer. Veilingtopper van deze ‘The Free Jumpers’ was de driejarige hengst Chaplin vd Berghoeve Z (Chacco-Blue uit hengstenmoeder Baluka Hero v. Carthago Z). Deze volle broer van de in Westfalen goedgekeurde Chacco van de Berghoeve Z werd afgeslagen voor 22.000 euro en gaat naar Venezuela.
x 19.500 van Eros Slowakije. ’t vd gaat in Picasso een hengst Het euro na paard koper van Emerald-zoon Z) Fruhling). handen euro Z deze bracht was De 18.500 duurste naar JMS op, (Pegase (mv. hij Voor Cancara Ruytershof Z een België. Berghoeve uit vierjarige hengst kwam vierjarige op
Duurste merrie
Aganix was x d’Arsouilles), du uit m.-merrie de (Don’t Z merrie euro brachten Gerkenberg euro Voila Berghoeve, op. 16.000 dan Hero Slowakije. vierjarige Vigo gaat zij Duurste gefokt naar 1,60 Seigneur), vd Diva Funky naar 17.000 voor Heartbreaker-dochter Twee Touch meer driejarige merries vd De Tiji 15.000 euro Music gaat (v. Duitsland. voor
https://www.youtube.com/watch?v=4v50PyAJDp8
https://www.youtube.com/watch?v=Qd3vB2g6Pzo&t=1s
https://www.youtube.com/watch?v=ohEBl5GG2TY
Volledige collectie
Bron: Horses.nl
Premium artikel
Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.
Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.
Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)
Speciaal actie-abonnement!
Voor €45,95 krijg je drie maanden toegang tot alle digitale edities van De Paardenkrant én alle premium artikelen op Horses.nl. Zo mis je niets van het hengstenkeuringsseizoen 2025-2026.
Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.
Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.