Aanwezig waren ditmaal de springhengsten Guidam’s Willow the Second en Ibiza (v. Illinois), en de dressuurhengsten Brandon, Elsedale (v. Lord Leatherdale), Shamrock (v. San Amour), Sammelis van het Waterhof (v. Spielberg) en Nespresso. Ook de ponyhengsten Don Ducky C-Two (v. FS Don’t Worry) en Castlerock (v. Capaccio van Orchid’s) waren weer van de partij. De rijpaardhengst Bon Jovi bleef ditmaal afwezig.
Onder het zadel van de eigen ruiter lieten de hengsten zich naar behoren zien en ze hadden in grote lijnen de gewenste progressie gemaakt ten opzichte van de vorige beoordelingsdag. Ook gaf het merendeel de rijdende juryleden een goed gevoel.
De volgende beoordelingsdag is maandag 18 november. De mogelijkheid bestaat dat sommige hengsten dan opnieuw onder het zadel komen bij een van de leden van de verrichtingscommissie.
Bron: Horses/ NRPS

