Documentaire over hoe je met hard werken de top kunt bereiken

Documentaire over hoe je met hard werken de top kunt bereiken featured image
Skylar Wireman met Tornado (v. Diarado) Foto: FEI/Shannon Brinkman

Op 22 januari gaat op het Desert International Horse Park in het Californische Thermal de documentaire ‘Jumpers’ in premiere. In deze film volgt regisseur Naomi Sedgwick het jonge Amerikaanse toptalent Skylar Wireman vanaf dat zij young rider was tot en met haar debuut op de Wereldbekerfinale in Riyadh.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Speciaal actie-abonnement!
Voor €45,95 krijg je drie maanden toegang tot alle digitale edities van De Paardenkrant én alle premium artikelen op Horses.nl. Zo mis je niets van het hengstenkeuringsseizoen 2025-2026.

Abonneer direct

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like