Jung weer aan kop met fisherRocana FST

Jung weer aan kop met fisherRocana FST featured image
Michael Jung met FischerRocana FST
Na de eerste dressuurdag greep Michael Jung de leiding met de Ituango-dochter fisherRocana FST, maar zakte na de tweede dag naar de vierde plaats en nam hij de leiding over met fisherTakinou (v. Jaguar Mail). De cross heeft vandaag voor een aantal verschuivingen gezorgd en de Duitser staat weer bovenaan het klassement met fisherRocana FST.

Jung voltooide de cross foutloos met beide paarden. Met fischerTakinou kon hij de 8,8 strafpunten die hij kreeg voor tijdsoverschrijding niet incasseren en zakte naar de vijfde plaats. Met fisherRocana FST hoefde hij slechts 0,4 strafpunten voor tijd bij zijn score op te tellen wat hem bracht op een voorlopig totaal van 44,2.

“Ik ben erg trots op beide paarden”, vertelde Jung na afloop. “Rocana voelde fantastisch en liep gemakkelijk naar elke hindernis. Takinou was een beetje langzaam, maar dit is zijn eerste viersterren wedstrijd en gaf me een goed gevoel.”

Snel en moedig

De Franse Maxime Livio is na twee onderdelen van de zevende naar de tweede plaats opgeklommen. Met de Selle Français-ruin Qalao des Mers (v. Iolisco de Quinhon) was ze één van twee combinaties die de cross foutloos binnen de tijd voltooide. De derde plaats is voor de Britse Nicola Wilson en One Two Many (v. Chacoa).

Livio was tevreden over het optreden van Qualo des Mers. “Dit was pas zijn tweede CCI4* en hij voelde erg snel en moedig”, aldus Livio.

Morgen wordt het laatste onderdeel, het springparcours, verreden.

Klik hier voor de uitslag na de cross.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl/Horse and Hound

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant