Claire de Ridder vierde in Kür CVI Strasbourg

Claire de Ridder vierde in Kür CVI Strasbourg featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Dit weekend vertegenwoordigde Claire de Ridder als enige voltigeur Nederland tijdens CVI Strasbourg (FRA). In haar goede Kür behaalde zij een vierde plaats.

Claire kende een goede start dit weekend met een nette uitvoering van de verplichte oefeningen, dit leverde een score van 6.404 op. Het tweede onderdeel, de technische test ging zeer goed, tot de koprol waarbij ze naast het paard terecht kwam.

In de afsluitende kür wist Claire zich goed te herstellen met een zeer goede kür die haar de vierde score van de dag opleverde (7.550). Hiermee behaalde De Ridder de twaalfde plaats in het eindklassement (6.458).

Voor longeur Saskia Levering was dit haar debuut als longeur op het internationale podium met het paard Tjekko.

Bron: Horses/ KNHS

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant