Hoy en Cheeky Calimbo kwamen uit op 35.30 strafpunten en gaan met ruim zes punten verschil aan de leiding. Het Australische duo wordt gevolgd door de thuisrijdende Stephanie Böhe met Haytom en een strafpuntentotaal van 41.70. Karin Donckers staat voorlopig derde met Lamicell Unique met in totaal 45.30 strafpunten.
Lips en de negentienjarige schimmelruin van Colonel Collins kregen 63.56% voor hun dressuurproef en omgerekend zijn dat 54.70 strafpunten. Morgen komt Lips nog in actie met Bayro N.O.P., waarmee hij vorige maand in Marbach zesde werd. Van de Vendel en Zindane kregen 64.50 strafpunten en staan daarmee voorlopig negentiende.
Ook Donckers komt morgen nog een keer in actie in de dressuurring, de Belgische amazone rijdt dan Fletcha van ’t Verahof waarmee ze de wedstrijd in Marbach won.
In de vierster komen geen Nederlanders is actie.
Bijna de helft van de deelnemers heeft vandaag zijn dressuurproef gereden en de Belg Julien Despontin kreeg de hoogste score van vandaag met Waldano. Dit vertaalde zich in 40.20 strafpunten en dat is maar een heel klein beetje voorsprong op de Australische Emma Dougal, die op 40.60 strafpunten uitkwam met Belcam Bear.
Klik hier voor de volledige lijst
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

