Twee districtstitels voor James Bont jr.

Twee districtstitels voor James Bont jr. featured image

Gijs LourensHoewel Truus Wastenecker niet bij de prijsuitreiking aanwezig kon zijn vanwege de hengstenshow van Stal Hofs, kon afgelopen zaterdag voor haar niet meer kapot. Met de vosbonte bij het IHW goedgekeurde dekhengst James Bont Jr (Unitas x Linaro x Samber) werd ze in Wierden namelijk zowel mendressuur- als vaardigheidskampioen van het mendistrict Oost.

Wastenecker won bij de enkelspan paarden de L mendressuur en de M/Z vaardigheid. In de rubriek enkelspan paarden, klassen M, Z en ZZ in handicap, was de hoogste eer voor Arie Dibbits met Vaya. Met Gijs werd hij derde achter Henk Oosterink met Tuschinski.

De dressuurrubriek tweespan pony’s (klassen B/L/M/Z) betekende een zege voor Henk Ligtenbarg met Kelly en Rocky. Bij de pony-enkelspannen M/Z won Jan Hofmeijer met Cwador Lars. In de klasse L was Linda Korten de rest de baas. Gerrit van den Berg (pony) en Robert Timmerije (paard) schreven de B mendressuur op naam.

Bij de paarden gingen de vaardigheidstitels naar Truus Wastenecker (enkelspan M/Z), Mark Jan Vink (enkelspan L) en Gijs Lourens (tweespan L/M) (foto). Jeanette Veldboom en Veldstar Sando werden reservekampioen achter Wastenecker.

Bij de pony-enkelspannen M/Z/ZZ was Rini Vrijhof met Pearl de beste. Esther Tutert werd tweede met Vanessa. Elly Zoet, die met Burenhof’s Vincent reservekampioen was geworden in de L mendressuur, werd kampioen in de L vaardigheid. Bij de ponytweespannen ging de titel naar Rijk Spronk, gevolgd door Lisanne van de Spoel.

Bron: Horses.nl/De Paardenkrant

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like