1.35m opnieuw prooi voor Patrick Lemmen

1.35m opnieuw prooi voor Patrick Lemmen featured image
Patrick Lemmen lijkt zich thuis te voelen op CSI Asten. Won hij gisteren nog de 1.35m rubriek, vandaag deed hij dat nog een dunnetjes over. Ook nu was hij met Sisko du Chai niet te kloppen in het 1.35m. 

In een tijd van 33.77 seconden was Lemmen ruim twee seconden sneller dan landgenote Samantha Bos. Bos reed haar KWPN-merrie Dophelia in 35.58 over de finishlijn en bleef daarbij de Duitser Oliver Lemmer met Luigi 206 voor.

1.30m

Het 1.30m werd prooi voor Arnold Boerekamps met Balourado. In deze rubriek direct op tijd wist hij niet alleen foutloos te blijven maar ook een snelle tijd van 53.49 seconden neer te zetten, genoeg voor de overwinning. Tweede werden Lonneke Mulder en Con Calato. Deze combinatie reed in exact 54 seconden over de finishlijn heen. De Belgische Pauline Genon werd met Vacant ter Linden derde door een tijd van 54.12 seconden te klokken.

Klik hier voor de uitslagen van het 1.35m.
Klik hier voor de uitslagen van het 1.30m.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant