Hetzel zadelde Legioner voor deze Grote Prijs en stuurde de zoon van Limbus in 49.06 seconden over de eindstreep. Tillmann was ruim een seconde langzamer dan zijn landgenoot en kwam in 50.33 seconden aan de finish met Oreal Des Etains Z.
De vierde plek was voor Reed Kessler met de elfjarige Aspen. De Amerikaanse amazone stuurde haar dochter van Toulouse in 50.85 seconden over de eindstreep. De top 5 werd verder compleet gemaakt door Santiago Lambre met Johnny Boy. De Mexicaan kreeg vier strafpunten met zijn elfjarige schimmelruin en was met 51.31 seconden sneller dan de thuisrijdende Rald Runge, die met eveneens vier strafpunten op de zesde plaats eindigde.
Doron Kuipers kwam met Baileys, waarmee hij donderdag vierde werd in de Masters Welcome Class, ook aan de start in deze Grote Prijs. Met vier strafpunten in de basisronde moest hij genoegen nemen met de twintigste plek. Leon Thijssen en Captain Cooper kwamen ook in actie, maar liepen tegen acht strafpunten aan in de eerste ronde, waarmee het paar uitkwam op de 33-ste plaats.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

