Anouk Kort blijft presteren op Z-Tour

Anouk Kort blijft presteren op Z-Tour featured image
Anouk Kort, hier met Parodie
In de eerste rubriek op de laatste dag van de Z-tour in Lanaken was Anouk Kort weer vooraan te vinden. Zojuist reed ze Cronini naar de vierde plaats in de 1,40m-rubriek. Kort was ruim een seconde langzamer dan de winnares Kirsten Rombouts op Bolero d'Hyrencourt. Gerben Morsink kwam met Navarone Z op de zesde plaats.

Voor de 1,40m-combinaties was een Twee Fasen-parcours neergezet die door achttien ruiters foutloos werd overwonnen. Er werd wel degelijk strijd geleverd voor de koppositie. De Belgische Kirsten Rombouts was met de tienjarige Bolero d’Hyrencourt (v. Udancer Hero) in 30,32 seconden de snelste.

Patrick Mc Entee zat er maar drie tiende achter op Alice Mury Marais Z (v. Air Jordan Z) en werd tweede. Hij werd op de voet gevolgd door Maartje Verberckmoes die al de nodige overwinningen in Lanaken achter haar naam heeft staan met de Maloubet de Pleville-dochter Cous Cous.

Anouk Kort klokte met de Tygo-merrie Corniki de vierde tijd, 31,63 seconden. Gerben Morsink reed met de zoon van Nabab de Reve, Navarone Z, de zesde tijd.

De Z-Tour wordt vanmiddag afgesloten met de Grand Prix. De wedstrijd is live te volgen via ClipMyHorse.

Klik hier voor de uitslag.

Bron Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant