Voor de 24-jarige Walkot was het haar debuut op Jumping Amsterdam. “Vorige week won ik ook al de rubriek voor vijfjarigen in Drachten, maar hier winnen is echt gaaf. Zeker ook omdat de barrage heel spannend was”, reageert ze na afloop enthousiast.
Mitchell Sonneveld kwam met Blom’s Ascanalien Z (v. Asca Z) net een halve seconde tekort en eindigde op de tweede plaats in het L (37.28 seconden). Derde werd Kimberly van Engelen met Belle Chance (v. Vigo D’ arsouilles) in 38.62 seconden.
Davey Wiggers kreeg de inmiddels 20-jarige vorig jaar als leerpaard onder het zadel en ook voor hem was het zijn debuut op Jumping Amsterdam. Hij zette een tijd neer van 32,25 seconden en bleef hiermee Carry Huis in ’t Veld en Dame Blanche (v. Clinton) bijna een seconde voor. Derde werd Glenn Knoester met Talouder KZ (v. Taloubet K.
Bekijk hier de uitslagen van het L.
Bekijk hier de uitslagen van het M.
Bron: Horses/ Jumping Amsterdam

