Joy Lammers weer op weg naar Derby-zege

Joy Lammers weer op weg naar Derby-zege featured image
Joy Lammers en Zomerfee van de Broekkant wonnen vorig jaar de Derby van Eindhoven. © DigiShots
Joy Lammers zou haar Derby-titel in Eindhoven dit jaar zo maar eens kunnen prolongeren. Ze won vanavond de kwalificatieproef met met Zomerfee van de Broekkant (v. Oklund). Vorig jaar won ze met diezelfde merrie de Eindhovense Derby, waarna haar ouders besloten hoofdsponsor van de rubriek te worden. 

De Derby is dit jaar omgedoopt tot de Lacom Derby. Lacom is het bedrijf van de ouders van Joy Lammers. De amazone, die net over de grens in het Belgische Hamont-Achel woont, zal zaterdag waarschijnlijk alles op alles zetten om de rubriek te winnen. Aan de motivatie zal het niet liggen en ook Zomerfee van de Broekkant, een echt derbypaard, lijkt in topvorm te verkeren.

De overwinning in de kwalificatieproef heeft het duo in ieder geval vast op zak met een foutloze ronde in 79,33 seconden.

Ook de overige topplaatsen waren voor dames. Suus Kuyten werd met de Zangersheide-hengst Dallas du Domaine Z (v. Darco) tweede en Marriet Hoekstra sloot aan op de derde plaats met U Bresco Z (v. Untouchable Z). Zij hadden wat meer tijd nodig om door het parcours te komen. Respectievelijk 85,38 en 87,45 seconden.

Klik hier voor de volledige uitslag.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant