Lisa Nooren twee keer in top tien

Lisa Nooren twee keer in top tien featured image
Lisa Nooren, hier met Flying Saucer das Umburanas. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Op het CSI2* in Fontainebleau behaalde Lisa Nooren gisteren twee keer een top tien klassering. In de kwalificatie voor de Grote Prijs reed Nooren VDL Groep Centora de Wallyro naar de zevende plaats. Het zelfde resultaat zette ze neer in in een 1.35m proef op VDL Groep Urane de Talma.

De kwalificatie rubriek werd over 1.40m verreden, een parcours direct op fouten en tijd. Lisa Nooren moest zes Fransen voor laten gaan. De rubriek werd gewonnen door Jeremy Le Roy op Uliga Mail (v. Quality Touch) in 63.92 seconden. Vincent Balleux met Tam Tam du Valon en Geoffroy de Coligny op Rapsodie du Lesme volgden met respectievelijk 64.75 en 65.05 seconden. De 9-jarige Cento-merrie VDL Groep Centora de Wallyro liep onder Lisa Nooren een goede foutloze ronde en klokte 67.44 seconden.

De 2* 1.35m-rubriek kwam ook in handen van een Franse combinatie, Alexandra Ledermann pakte hier de overwinning op de 12-jarige merrie Quiet Love (v. Cabdula Du Tillard). Ze legde de tweede fase af in 30.25 seconden. Voor Chili werd Bernardo Naveillan tweede met Rose de VArenne (v. Apache D’Adriers) en op de derde plaats de Française Camille Conde Ferreira met de KWPN merrie Cita (v. Pierrot). Lisa Nooren bleef met de Argentinus-merrie VDL Groep Urane de Talma foutloos en werd zevende in 33.93 seconden.

Klik hier voor alle uitslagen.

Bron Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant