Malin Parmler wint tweede proef in Valkenswaard

Malin Parmler wint tweede proef in Valkenswaard featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Gisteren won in Nederland woonachtige Zweedse amazone Malin Parmler al haar eerste proef in de Big Tour met Columbus (v. Vleut). Vandaag kwam daar een tweede zege bij. Ze startte vandaag de achtjarige Dagma (v. Tangelo van de Zuuthoeve) in het 1.40m en was de snelste. Ivo Biessen werd derde met Dimpf HDH (v. Douglas).

Malin Parmler had met de merrie van Stal Hendrix slechts 37,14 seconden nodig om door de barrage te komen. Daarmee troefde ze de Ier Bertram Allen af, die met High Valley (v. Obourg) tien honderdsten van een seconde langer deed over de ronde. Ivo Biessen reed Dimpf HDH van Hans Dings in 37,30 seconden over de streep.

Maar liefst tien combinaties bleven foutloos. Daar hoort de voor miljoenen verkochte Palloubet D’Halong (v. Baloubet de Rouet) bij, die elfde werd met Bassem Hassan Mohammed. De nu dertienjarige vosruin werd naar verluidt voor 11.000.000 euro gekocht door Jan Tops. Vlak na de verkoop kwam hij onder Ali Youssef Al Ruhmaihi in de ring. Een half jaar later nam Bassem Hassan Mohammed de teugels over en presteerde verdienstelijk met de vos. Na een jaar wedstrijdpauze verscheen Palloubet d’Halong vorige maand voor het eerst weer in de wedstrijdring, op de Z-Tour in Lanaken en nu loopt hij het concours van Jan Tops, die de Qatari’s begeleidt.

Klik hier voor de volledige uitslag.

Ivo Biessen met Dimpf HDH (v. Douglas):

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant