Topspringpaard Ace verkocht aan Alison Firestone

Topspringpaard Ace verkocht aan Alison Firestone featured image
Ace, hier nog onder Stefanie van den Brink. Foto: Pierre Costabadie / www.arnd.nl
Stefanie van den Brink moet het vanaf nu zonder haar toppaard Ace (v. Berlin) stellen. De machtige schimmel vliegt morgen naar zijn nieuwe eigenares, de Amerikaanse amazone Alison Firestone. Met Ace beleefde Stefanie van den Brink vorig jaar haar doorbraak op het hoogste niveau.

“Ace is een droom, hij heeft ons nog geen dag teleurgesteld”, zegt Teus van den Brink, vader van Stefanie. “Maar op een gegeven moment moet je een beslissing nemen. Met dit soort paarden gaat het qua waarde op een gegeven moment nergens meer over.”

Stefanie van den Brink maakte vorig jaar in La Baule haar debuut in het Nederlandse team op vijfsterren-niveau. “Ze mocht overal rijden, dat hebben we gewoon aan Ace te danken”, aldus Teus van den Brink. “Maar dat zien anderen natuurlijk ook. En dan is hij ook nog eens door iedereen zo te rijden. Alison heeft ‘m twee keer uitgeprobeerd en toen was het goed.”

“Eerder hadden we Wapper. Dat was ook een crack waar veel geld voor werd geboden. Toen dacht ik: nee, we willen het eerst zelf nog allemaal meemaken. Daar hebben we pech mee gehad, dat paard raakte geblesseerd en hebben we uiteindelijk zelfs in moeten laten slapen. Dat zijn wel momenten dat je even gaat nadenken.”

Volgens Van den Brink heeft zijn dochter Stefanie in Baronescha een waardige opvolger.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant