Verlooy investeert in kampioensmerrie van Emerald

Verlooy investeert in kampioensmerrie van Emerald featured image
Harrie Smolders en Emerald N.O.P. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Axel Verlooy van Euro Horse in het Belgische Grobbendonk heeft een nieuw talentvol paard aangeschaft. Het gaat om de vijfjarige BWP-merrie Malle Babbe van 't Kieveld (v. Emerald), die vorig jaar kampioen werd bij de vierjarigen.

Malle Babbe werd afgelopen zomer in Gesves Belgisch kampioen bij de vierjarigen, toen onder het zadel van Tim van den Broeck. Als tweejarige sprong de Emerald-dochter zich bij het vrijspringen in Mechelen ook al in de kijker.

Jong talent

Afgelopen weekend maakte Jos Verlooy bij Stal Hulsterlo zijn debuut met een ander jong talent. Dat was met Karibou Horta (Landor S x For Pleasure). Deze zevenjarige BWP’er is een halfbroer van Golden Horta (v. Lord Z) die Verlooy tot enkele jaren geleden uitbracht in de sport. Volgens planning wordt Karibou, samen met een aantal andere jonge paarden, uitgebracht op de Sunshine Tour.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl/Horseman

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant